joi, iunie 25, 2026
Acasă Local Sport Steaua, fara sase jucatori cu Vasluiul

Steaua, fara sase jucatori cu Vasluiul

2

Antrenorul Stelei se confruntã cu mari probleme de efectiv. Astfel, Marius Lãcãtus nu va putea conta pe sase jucãtori în jocul cu FC Vaslui. În disputa din 27 februarie, adversarului îi vor lipsi Dorin Goian si Petre Marin, ambii suspendati, Plesan, Emeghara, Andrei Ionescu si Bicfalvi, cu totii accidentati. Dacã tinerii Andrei Ionescu si Bicfalvi cu greu îsi pot gãsi un loc în primul „11” al bucurestenilor, primii patru reprezintã piese de bazã, care vor afecta angrenajul gazdelor. Prilej de bucurie pentru Viorel Moldovan si compania. Cum însã Steaua rãmâne Steaua iar jocul se va desfãsura în Ghencea, meciul va fi deschis oricãrui rezultat.

2 COMENTARII

  1. baii davide da tu la ce meciuri te uiti ma.tind sa cred ca esti sluga a echipelor din capitala atata timp cat ai uitat ca in tur steaua a fost sub fc vaslui.(steaua ramane steaua).sluga stelei

Comentariile sunt închise.