Adrian Tighici, presedintele Consiliului de Conducere al ACR Vaslui

La nceputul acestei sptmni, Automobil Club Romn – Filiala Vaslui si-a ales o nou conducere. n urma votului, Adrian Tighici, directorul SC Gaz Est SA Vaslui, a fost ales n functia de presedinte al Consiliului de Conducere. Structura de conducere este completat cu trei vicepresedinti, reprezentanti ai mass-media, medici, psihologi etc. n prezent, ACR Vaslui are peste 250 de membri, acestia beneficiind de serviciile oferite de ACR att n tar, ct si n strintate.

Marti, 4 septembrie, la sediul SC Gaz Est SA Vaslui a avut loc sedinta de alegeri a Consiliului de Conducere al Filialei Vaslui a Automobil Club Romn (ACR). n prima etap a ntrunirii, a fost prezentat un raport de activitate aferent perioadei 1 ianuarie – 31 august 2012. Liviu Costache, directorul ACR Vaslui, a detaliat att realizrile, ct si nemplinirile filialei judetene, dup care s-a trecut la alegerea noii structuri de conducere. n urma exprimrii votului, Adrian Tighici, directorul SC Gaz Est Vaslui, a fost ales n functia de presedinte al Consiliului de Conducere. Ca vicepresedinti au fost alesi Sorin Radu, viceprimarul municipiului Vaslui, inspectorul Iulian Munteanu, seful Serviciului Politiei Rutiere Vaslui, Emil Savin, directorul general al Transmir Murgeni. Din structura Consiliului mai fac parte Cornelui Bichinet, vicepresedintele Consiliului Judetean Vaslui, reprezentanti ai mass-media locale, medici, psihologi etc. Membrii acestui consiliu ndeplinesc functii onorifice de conducere si sprijin a activittii ACR Vaslui si au un mandat de patru ani. „Carnetul de membru ACR asigur, n fiecare an, peste 30 de servicii auto, la care se adaug avantaje suplimentare, pe criterii de fidelitate. Oferim depanri la locul incidentului si transport cu autoplatformele ACR al autovehiculului avariat, n tar si strintate, precum si o scoal de soferi, ITP, verificarea ethnic general si ntretinerea curent a automobilului. Membrii nostri mai au acces la programul de reduceri – Show Your Card, din care fac parte peste 100 de cluburi auto si 600 de parteneri FIA, disconturi semnificative la cotizatia de membru pentru tineri, membri de familie, pensionari etc. Nu n ultimul rnd, membrii nostri se pot bucura de servicii turistice n bazele proprii ale ACR si prin sistem parteneriat, de consultant juridic, medical, auto, turistic, precum si reduceri de tarife la echipamente si servicii auto”, a precizat Liviu Costache, directorul ACR – Filiala Vaslui.

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.