Un vasluian și un botoșănean au blocat centrul Sucevei. Comentariile au fost acide: „S-au unit legendele”

0

Postarea cu două mașini, una cu număr de Vaslui și cealaltă de Botoșani, care au blocat calea de acces pietonală spre centrul Sucevei, a stârnit un val de reacții din partea internauților, în special a sucevenilor: „S-au unit legendele”.

O mașină cu număr de Valsui și alta cu număr de Botoșani au blocat complet calea de acces spre pietonala din centrul Sucevei, miercuri seară. Publicația monitorulvs.ro a redat fotografia și a solicitat ca astfel de șoferi să fie amendați de Poliția Locală Suceava. 

În mediul online, fotografia a stârnit reacții numeroase și diverse, de la ironii legate de proprietarii celor două mașini, până la indignare:

„S-au unit legendele”

„Poliția Locală doarme liniștită pe bani publici”

„Ar fi fost bine să se aplice viză de intrare în județul Suceava!”

„Oare ce a fost in mintea lor când au parcat mașina acolo?”.

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.